Metoda nauczania

Nasze kursy kładą nacisk przede wszystkim na komunikację w języku angielskim. Metoda  English Classroom Language ECL uczy swobodnego i płynnego porozumiewania się w języku obcym zdecydowanie szybciej niż inne metody. Jest to możliwe między innymi dzięki pomocy w mówieniu po angielsku w trakcie zajęć oraz dzięki licznym powtórkom.

Wraz z mówieniem i rozumieniem ze słuchu integrujemy pozostałe sprawności językowe jak pisanie i czytanie, jednakże większość czasu poświęcamy nauce mówienia i rozumienia ze słuchu.

Gramatyka. Nie jest sama w sobie celem nauki, lecz stanowi dla nas tylko narzędzie do poprawnej wymowy. Uczniowie są zachęcani do samodzielnego odkrywania reguł gramatycznych – kreatywne nauczanie gramatyki.

System powtórek. Nauka języków obcych powinna opierać się na częstych powtórkach w różnych odstępach czasu. Kursant powtarza materiały już na tych samych zajęciach na których zostały one wprowadzone, sama zaś lekcja zaczyna się od powtórki z lekcji poprzedniej. Pod koniec kursu ostatnich kilka zajęć jest poświęconych na powtórkę z całości materiału przerobionego podczas kursu. Chodzi o to aby wiedza przekazana, była właściwie utrwalona.

Kontakt

WANIR Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Os.Orła Białego 13/20 

61-251

Sekretariat

  61 223 75 75

   662 267 298

Pomoc Techniczna i Organizacyjna
 732 451 920

sekretariat@wanir.pl

nr konta:
36 1140 2017 0000 4202 0515 8268

Chcesz zapisać się na kurs, a może chcesz zapisać swoje dziecko ?
Masz jednak pytania, wątpliwości.

Zamów rozmowę telefoniczną

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami?
Zapisz się do naszego biuletynu