O nas

WANIR- Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju jest szkołą językową istniejącą na rynku od 2004 roku. W tym czasie pomogliśmy tysiącom uczniów w nauce języka obcego. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową. Nasze kursy prowadzimy na terenie całego Poznania. Uczymy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Zajęcia prowadzimy z języka angielskiego.

Jesteśmy firmą rodzinną i nasza oferta jest skierowana miedzy innymi do rodzin z dziećmi zarówno tych z jednym dzieckiem jak i z dwojgiem lub większą ilością dzieci. Dla rodziny z dwójką dzieci mamy w naszej ofercie przygotowany specjalny rabat rodzinny. Natomiast dla rodzin wielodzietnych rodzice płacą tylko za dwójkę dzieci, a trzecie dziecko ma kurs gratis.

Rodzicu! Jeśli zależy Ci na dobru dziecka i chciałbyś, aby osiągnęło wysoki poziom opanowania języka obcego, zapisz swoje dziecko do WANIRU. Po zakończeniu kursu zdamy raport z postępów dziecka w nauce. Powiemy co dziecko już umie, a czego będzie mogło nauczyć się u nas w kolejnych latach. Możemy pochwalić się wieloma uczniami i uczennicami, którzy kontynuują naukę w naszej szkole.

Rafał Eliszewski - dyrektor szkoły

Kontakt

WANIR Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Os.Orła Białego 13/20 

61-251

Sekretariat

  61 223 75 75

   662 267 298

Pomoc Techniczna i Organizacyjna
 732 451 920

sekretariat@wanir.pl

nr konta:
36 1140 2017 0000 4202 0515 8268

Chcesz zapisać się na kurs, a może chcesz zapisać swoje dziecko ?
Masz jednak pytania, wątpliwości.

Zamów rozmowę telefoniczną

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami?
Zapisz się do naszego biuletynu